Ezek a gyönyörű Culpitt cukormázas mini krizantémok remekek a torták, cupcake-k és más dekorációk kiegészítésére. Tökéletesek esküvői alkotásokhoz is. Összetevők: cukor, kukoricaszirup, tojásfehérje porban, zselatin, színezékek: E100. Tartalom: 12 dekoráció. Méret: kb. 2,2 cm.
cukor, kukoricakeményítő, tojásfehérjepor, zselatin, színezék: E100
| Energiaérték kJ | 1653 kj |
| Energiaérték kcal | 395 kcal |
| Zsírok | 0,1 g |
| - ebből telített zsírsavak | 0,1 g |
| Szénhidrátok | 96 g |
| - ebből cukrok | 28,36 g |
| Fehérje | 2,59 g |
| Szál | 0 g |
| Só | 0 g |
Nagy-Britannia
| Színes | Fehér |
| Kategóriák: | Ehető virágok tortára |
| Cukorvirág | |
| Gyártó | Culpitt |
| EAN | 5015462154906 |
| Termékszám | C185 |